Celoskleněný program

V rámci našeho celoskleněného programu dodáváme interierové prvky využívající systémová řešení DORMA, které zahrnuje:

  1. kyvné a posuvné dveře
  2. skládací stěny
  3. koupelnový program

 

Kyvné a posuvné dveře

Kdyvné nebo posuvné dveře řešené skleněným materiálem mohou být perfektním interiérovým prvkem. Při dodržení vhodného mechanismu otvírání a materiálu výplně můžeme takové dveře sladit s mnoha různými styly interiéru. Mohou šetřit místo, čas při údržbě a potěší oko nejednoho z vás.

Jednokřídlé kyvné celoskleněné dveře

Kyvné dveře jednokřídlé

Jak název napovídá, jedná o jednokřídlé dveře ze skla. Jejich otvírání a zavírání je řešené speciálními panty, které jsou uchyceny přímo ve zdi či jiném nosníku nebo skleněném světlíku.

Kyvné dveře dvoukřídlé

Dvoukřídlé kyvné dveře jsou určeny pro situace, kdy potřebujete vytvořit širší výchozí prostor pro vstup. Je zde samozřejmě možnost jedno křídlo zajistit a lze je využívat i jako jednokřídlé.

Potřebuji kyvné celoskleněné dveře

Posuvné dveře celoskleněné

Naše posuvné celoskleněné dveře najdou uplatnění hlavně v místech, kde je kladne důraz na podstatné ušetření místa. u klasických dveří je nutné počítat s určitým manipulačním úhlem. U posuvných vám tato starost odpadá, jelikož se vysovají buď přímo do pouzdra ve zdi, nebo podél zdi. Nejčastěji lze toto řešení vidět u menších bytových jedntek, nebo u různých obchodů, kde naleznou nejpraktičnější využití.Dvoukřídlé posuvné celoskleněné dveře

Posuvné celoskleněné dveře nabízíme jak v jednokřídlé, tak i v dvoukřídlé variantě. Vždy zvolíme vhodnou možnost již při počátečním návrhu a kalkulaci, kde přihlédneme i k vašim požadavkům a přáním.

Projdeme spolu vaše přání, zvolíme vhodný mechanismus, materiál i umístění a realizaci už můžete nechat na nás. Ručíme za kvalitu odvedené práce i za využité materiály.

Nechtě si doplnit vaše bydlení vhodným designovým doplňkem, který je zároveň funkční a praktický.

 

Zavolejte nám pro nezávaznou poptávku