Zimní zahrady a fasády

Jsme firma Aluwin a pomáháme našim zákazníkům vytvořit si malý koutek přírody v jejich domově. Využíváme léty prověřené materiály znašky Aliplast a Aluprof.

Proč zimní zahradu a co to vlastně je?

Zímní zahrada je perfektní možností, jak při budování naše vysněného domova, zajistit pocit domácí pohody i v nepříliš příznivých povětrnostních podmínkách. Právě nesporně největší výhodou zimních zahrad je možnost být obklopen přírodou za jekéhokoliv počasí a teploty.

zimní zahrada

Námi dodávané zimní zahrady z hliníkových konstrukcí jsou ideálním řešením, jak si takový chráněný kout přírody vytvořit doma, přímo na našich zahradách. Zpříjemníte si bydlení, zaženete deprese a užijete si relax nezávisle na počasí, právě kdy to nejvíce potřebujete.

Za využití profilů Aliplast a a Aluprof pro vás rádi zařídíme:

  • Kvalitní zimní zahradu z ověřených materiálů
  • Zajistíme výbavu v podobě ventilace
  • Nezapomínáme ani na slunečné dny a tak vám zajistíme také veškerou stínící techniku

Hliníkové fasádní systémy lze kombinovat s ostatními řadami profilů, díky čemuž je možné snadno konstruovat velké fasády s různými typy oken a dveří i složité prostorové konstrukce zimních zahrad.

Variabilita systémů dovoluje konstrukce s různou úrovní tepelně izolačních vlastností až po konstrukce splňující ČSN 730540 a umožňuje používat libovolné zasklení v tlouštkách od 6mm do 58mm.

Poradíme vám s návrhem a realizací

Zamní zahrady s hliníkovým profilem

Ideální volba, pokud netlačíte na co nejnižší cenu. Na oplátku dostanete velmi pevnou konstrukci se znatelně delší životností než plastové. Jedinou nevýhodou je pracnější údržba.

Zimní zahrady s plastovým profilem

Cenově nejvýhodnější volba, avšak má své nedostatky. Plastové konstrukce nejsou nejpevnější a nejsou vhodné pro střešní prvky. Pokud kladete důraz na cenu, je zde ideální kombinace s hliníkovou konstrukcí. Výhodou jsou poměrně dobré izolační vlastnosti.

Pomůžeme vám s vaší zimní zahradou

Dříve než se pouštíme do realizace zimní zahrady, předchází tomu řada kroků.

  • Na vaši nezávaznou žádost k vám přijedeme a na základě prostředí vám doporučíme ideální materiály, tvar a velikost vaší zahrady
  • Vytvoříme předběžnou kalkulaci
  • Domluvíme se s vámi na termínu realizace

zimní zahrada

Vždy se snažíme být k našim zákazníkům vstřícní ve smyslu jejich přání. Klademe důraz na kvalitu. Využíváme tedy jen ty nejlepší materiály, které se nám při naší letité praxi osvědčily.

Svěřte realizaci vaší zimní zahrady do našich rukou a nebudete litovat.

Rádi vám pomůžeme zrealizovat váš koutek přírody